O mně

V oboru realit a hypoték pracuji už řadu let, a tak si můžete být jistí, že mě něco jen tak nepřekvapí. Ve své práci si zakládám na férovém a poctivém přístupu, který považuji za alfu i omegu každé dobré spolupráce. 

A jaký je můj postoj k realitám, investicím do nemovitostí a hypotékám? 

Dalo by se to shrnout do pár slov – rychle, kvalitně a komplexně.

Rychle 

Rychle pro mne znamená, že jsem připraven se Vám věnovat opravdu intenzivně, tak aby celá transakce byla hotová co nejdříve a Vy jste tak měli co nejdříve splněné Vaše přání a očekávání. 

Kvalitně

Kvalitně bychom mohli vnímat hned ze dvou úhlů pohledu – jedním je kvalita mých služeb, kterou se snažím neustále zlepšovat. Druhým pohledem na kvalitu je pak to co vy kupujete nebo do čeho investujete – vždy si dávám záležet na tom, aby výsledný produkt co nejvíce odpovídal požadavkům klienta.

Komplexně

Komplexně je to co mne v drtivé většině případů odlišuje od konkurence – snažím se o Vás a Vaší situaci přemýšlet v kontextu celé Vaší životní situace a jejího výhledu. Nebudu Vám nikdy nabízet ti co skutečně nepotřebujete a naopak se nebudu bát Vám věci rozmlouvat, pokud podle mého budete uvažovat o něčem co pro Vás není vhodné.

 

Zaujal jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
fullname: lname: phone: