Reference

Vladimír Rekl

S panem Procykem jsem se setkal při nákupu bytu pro jeho klienta. Oceňuji jeho profesionální přístup, rychlou a věcnou komunikaci. Celkově byla spolupráce s panem Procykem vstřícná a příjemná. Vřele doporučuji každému, kdo hledá poradce pro své finanční potřeby spojené s nemovitostmi.

Kateřina Černá

Kdyby nebylo pana Procyka,nikdy bychom koupi domu nedotahli do konce. Postaral se nam uplne o vsecko,vc vyrizeni hypoteky a to v rekordne kratkem case. Jeho sluzby a pece o klienty je na uplne jine urovni nez u beznych realitel na ceskem trhu. Budeme ho kazdemu doporucovat Dekujeme 

Vilém Beneš

Pana Procyka můžu jen vřele doporučit a hlavně pochválit! Staral se mi o pronájem mého bytu, hypotéku a koupi nového domu. Veškeré papírováni provedl naprosto bez chyby! Jsem nadšený, že někdo schopný jako on ještě existuje! Maximální spokojenost a hlavně důvěra !!!

Eva Kuglová

Pan Procyk je nejlepsi, vyrizovala jsem s nim uz druhou hypoteku - najde nejlepsi reseni, se vsim poradi, pomuze, vysvetli, naprosto perfektni komunikace a spoluprace. Dekujeme!

Jan Kindl

Zařídii mi se ženou hypotéku se vším okolo ač se to pro Nás zdálo nereálné! Děkujeme 🙂